9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

В Україні розроблений новий сміттєвоз “ВЛІВ Міні” на шасі IVECO (фото)

blankКомпанія «АМАКО» у співпраці з кременчуцької фірмою ВЛИВ, розробила міський 10-кубовий сміттєвоз ВЛІВ Міні 10-14 на шасі IVECO EuroCargo ML140E22.

Новинка вийшла дуже маневреною і економічною, що як раз і необхідно для обслуговування щільної міської забудови.

Як повідомив AgroPravda.com керівник напрямку IVECO компанії «АМАКО» Іван Ващенко:

Це перший проект споруди сміттєвоза на шасі IVECO в Україні в партнерстві з вітчизняним виробником. Для цього спеціально було замовлено шасі IVECO EuroCargo ML140E22 з 6-літровим дизельним двигуном 220 к.с. і короткою базою 3105 мм.

Крім того, шасі має посилену раму і підвіску і поставлено на 19,5-дюймові колеса. Автомобіль був з заводу укомплектований валом відбору потужності, для приводу устаткування сміттєвоза. У такому виконанні сміттєвоз ВЛИВ Міні 10-14 має повну масу 14 т і розрахований на експлуатацію в складних дорожніх умовах.

Ми спочатку укомплектували шасі досить потужним двигуном, хоча була можливість установки і силових агрегатів поменше, наприклад 180 к.с. Але досвід експлуатації такої техніки показує, що більшу частину часу сміттєвоз пересувається завантаженим. Місткість бункера 10 кубів з коефіцієнтом пресування 1 до 5 – це значна вага і техніка повинна мати запас потужності для роботи на дорогах зі складним рельєфом. Тому 220 к.с. – Це оптимальне рішення. У реальному експлуатації такої сміттєвоз матиме витрата палива в діапазоні 17-19 л\100 км, що істотно нижче, в порівнянні з аналогами.

Кременчуцька компанія «ВЛИВ» вже не перший рік спеціалізується на виробництві автомобілів для комунального сектора. Але проект співпраці з IVECO вийшов цікавим. Як повідомив регіональний менеджер Торгового Дому «Комунальна техніка» Сергій Вакулин:

Ми вже виграли один тендер з сміттєвозом ВЛИВ Міні 10-14 на шасі IVECO EuroCargo в Івано-Франківській області. Ціна готового автомобіля вийшла дуже конкурентоспроможною, враховуючи, що у нас повністю локалізовано все виробництво в Україні.

Сміттєвоз ВЛИВ Міні 10-14 має задню завантаження і місткість бункера 10 м3 з коефіцієнтом ущільнення – 1: 5, що еквівалентно 50 стандартним контейнерів. Сам кузов виконаний з зносостійкого високоміцної сталі і додатково захищений від корозії декількома шарами спеціальних покриттів.

Управління основними процесами вивантаження-навантаження контейнерів для зручності операторів виконано з обох сторін, а водій може спостерігати за тим, що відбувається на моніторі відеокамери, встановленому в кабіні сміттєвоза. Гідравлічна система обладнана зимовим підігрівом для роботи в сильні морози.

Задній майданчик сміттєвоза обладнаний відкидними ступенями. Усередині відходи можна ущільнити з коефіцієнтом 1:5, що дозволяє взяти на борт до 50 стандартних контейнерів.

Як повідомив AgroPravda.com Сергій Вакулин, перший ВЛИВ Міні 10-14 вже відправляється замовнику в Івано-Франківську область. Але цей сміттєвоз вийшов настільки вдалим, маневреним і економічним, що вони цілком можуть стати звичними в багатьох містах України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають