9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

В Україні пропонують відродити виробництво військових автомобілів ЛуАЗ

Всеукраїнська Асоціація автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) направила пропозицію Кабінету міністрів відновити виробництво військових автомобілів марки ЛуАЗ.

Про це генеральний директор ВААІД Олег Назаренко повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Телеграфъ.

За його словами, технічна документація на ЛуАЗ-967 збереглася, тому можна відновити його виробництво на сучасній агрегатній базі.

“ВААІД надіслала пропозиції в уряд розглянути можливість відновлення виробництва автомобілів ЛуАЗ для ЗСУ (техдокументація ж збереглась) або уповноважити на переговори з іноземними автозаводами на передачу Україні обладнання для виробництва старих моделей авто-пікапів 4х4, наприклад, Toyota HILUX! Як змінює людей війна! Автоімпортер лобіює автопром в Україні!”, – написав Олег Назаренко.

blank
ЛуАЗ-967

В 1975 році Луцький автомобільний завод увійшов до складу виробничого об’єднання з Запорізьким автомобільним заводом після чого було розпочато серійний випуск автомобілів підвищеної прохідності ЛуАЗ-969А з колісною формулою 4х4, а також автомобілів-транспортерів для армії – ЛуАЗ-967М.

У 1979-му підприємство розпочало також серійний випуск модернізованого автомобіля ЛуАЗ-969М для масового продажу, відомого в народі під назвою «Волинянка».

Автомобілі ЛуАЗ припинили виготовляти у 1992 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають