9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

В Україні продають «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод»

Кабінет Міністрів України затвердив умови продажу пакета акцій ЗАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» розміром 99,5% статутного капіталу за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону.

Про це повідомили у Фонді держмайна. Повідомляє Національний промисловий портал.

Початкова ціна пакета акцій ЗАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» становить 33,9 млн грн.

Умови продажу пакета акцій включають перелік зобов’язань покупців, зокрема, в соціальній та природоохоронній діяльності підприємств.


Івано-Франківський локомотиворемонтний завод — одне із найстарших підприємств Прикарпаття. Засноване в 1866 році в місті Станіславі (зараз Івано-Франківськ) як головні машинні майстерні Львівсько-чернівецької залізниці, на якій з 1 вересня того ж року почався регулярний рух потягів. У 1870 році підприємство стало найбільшим у Галичині. У 1912 році на підприємстві працювало 1000 чоловік. За час свого існування завод пройшов усі стадії технічного розвитку — від гужового транспорту і трансмісії до сучасних верстатів.

У 1977 році завод пережив своє друге народження. Цього року був відремонтований перший тепловоз із гідравлічною передачею, а в 1979 році — останній паровоз. У зв’язку з переходом заводу на ремонт тепловозів були реконструйовані всі цехи і ділянки без зупинки виробництва.

Використовуючи і розвиваючи технічну базу, на підприємстві створений ряд нових виробництв з виготовлення запасних частин і ремонту рухомого складу.

На даний час завод має налагоджені зв’язки з Росією, Казахстаном, Білорусією, Узбекистаном, Латвією, Естонією.

У результаті діяльності завод отримав дипломи та численні нагороди на міжнародних та всеукраїнських виставках.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають