9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

В Україні почали роботу 76 нових пожежних команд в 2016 році

Фотографію взято з сайту http://www.capital.ua/

В Україні протягом 2016 року розпочали роботу 76 місцевих пожежних команд, з яких 13 – в об’єднаних територіальних громадах.

У населених пунктах створено 253 добровільні пожежні дружини (з яких 75 – в об’єднаних територіальних громадах) і 22 добровільні пожежні команди (з яких 7 – в об’єднаних територіальних громадах) – повідомляє капитал.

«Крім того, на території 5 областей – Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Львівської та Тернопільської – триває реалізація пілотних проектів з організації заходів цивільного захисту населення. У минулому році на території цих областей утворено 9 місцевих і 98 добровільних пожежно-рятувальних підрозділів. Таким чином, в цих регіонах вже функціонує 114 місцевих і 360 добровільних пожежно-рятувальних підрозділів », – повідомляють в ГСЧС.

Також в місті Лиман Донецької області відкрили перший в Україні Центр громадської безпеки. Там функціонує не тільки місцева пожежна команда, але і служба швидкої медичної допомоги і правоохоронці, завдяки чому громадяни можуть відразу отримати комплексну допомогу, зазначають у відомстві.

Повідомляється, що в 2017 році в Україні планується створити 271 місцеву пожежну команду і надалі розвивати рух добровольців для забезпечення безпеки громадян.

Останні новини:

Зараз читають