9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

В Україні планують залучити виробників літієвих батарей, запчастин до електромобілів і самих електромобілів

Міністр інфраструктури України заявив про плани налагодити в Україні виробництво електрокарів.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

Я хочу привести світових гігантів у сферу виробництва літієвих батарей, поки ця технологія ще придатна і вона використовується. У нас насправді десь 10-15 років часу, щоб використовувати той літій, який у нас є, потім перейдуть на графен або щось інше – і на цьому родовищі будуть випасати корів, як це сьогодні відбувається, – сказав міністр.

Омелян зазначив, що українці вже починають купувати електрокари замість звичайних.

Електрокар набагато дешевше у виробництві, набагато простіше, і в принципі він задовольняє новий тип споживача, якому треба мати зручну, сучасну і дешеву річ. Цей мас-маркет зараз в тренді. Українці самі по собі сучасна нація, і вони перемикнулися на електрокари. тобто, якщо в Румунії, Польщі, Німеччини людей потрібно переконувати, роз’яснювати, що не страшно, що можна їздити на електрокарі, тебе не вдарить струмом, то в Україні люди самі пішли в цей сегмент. Зараз люди їх купують для власного споживання, як перший автомобіль в сім’ї, – розповідає міністр.

Нагадаємо, раніше Верховна рада прийняла законопроект, який скасовує ПДВ та акциз на імпорт в Україну електромобілів.

Останні новини:

Зараз читають