9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

В Україні освоїли випуск доступних хлібних фургонів

blankГрупа компаній АІС розпочала виробництво нової моделі автомобіля

Група компаній АІС – один з найбільших операторів на ринку автомобілів для бізнесу запустила у виробництво нову модель автомобіля. На виробничих потужностях компанії – заводі Авто-Холдинг, м.Кременчук, був розроблений і запущений в серійне виробництво хлібний фургон на базі шасі МАЗ 4371 «Зубренок». На сьогодні це найбільш містка з усіх моделей хлібних фургонів, представлених в Україні.

Автомобіль розрахований на транспортування 240 хлібних лотків. Хлібний фургон має посилену конструкцію і враховує особливості вантажу, що перевозиться. Підрамник фургона виготовлений з поздовжніх і поперечних швелерів. Каркас фургона виготовлений з металевої профільної труби, обшивка зовнішніх стін зроблена з композитних матеріалів, обшивка внутрішніх стін – оцинкованим листом. Стіни і стеля утеплені полістиролом. Пол фургона – вологостійка фанера з покриттям, яке. Зовнішній каркас фургона виконаний з анодованого алюмінієвого профілю. Дверний отвір виготовляється з нержавіючої сталі. Двері фургона орні з кутом відкривання 180°. Фурнітура і металовироби кріплення з нержавіючої або оцинкованої сталі, 2-х гребневиє гумові ущільнювачі на дверях фургона запобігають потраплянню вологи та пилу всередину.

blank

Шасі хлібного фургона – МАЗ «Зубренок», один з найпопулярніших автомобілів в модельній лінійці МАЗ. Автомобіль має одну з найбільш Максимальна вантажопідйомність в класі среднетоннажних міських автомобілів. Висота навантаження складає всього 1,1 м., Що оптимально для експлуатації в міських умовах. Економічний надійний турбодизель стандарту Євро-5 ММЗ Д-245.35 і 6-ступінчаста МКПП Shaanxi Fast Gear (розроблена корпорацією Eaton (США). МАЗ 4371 ідеально оснащений для перевезення вантажів по місту і в передмісті, оскільки має невелику вагу і розподіл навантажень по осях , яке дозволяє вільно їздити по місту, згідно з правилами дорожнього руху.

blank

Вартість хлібного фургона на базі МАЗ Зубренок 1 050 000 грн.*

blank

Виробник фургона – завод Авто-Холдинг, входить до складу Групи компаній АІС. Продукція даного підприємства сертифікована і відповідає вимогам чинного Законодавства України, а система управління якістю відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2009.

blank* Ціна вказана за одиницю товару МАЗ-4371 «Зубренок» – хлібний фургон станом на 12.04. 2017 року і може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу гривні до валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.

Останні новини:

Зараз читають