9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

В травні був побитий рекорд останніх десятиліть роботи ХТЗ з випуску деталей

У середу, 7 червня голова Харківської ОДА Юлия Светличная відвідала Харківський тракторний завод (ХТЗ), який відновлює обсяги виробництва після торішнього простою, повідомляє прес-служба ХТЗ.

Вона зазначила, що Олександр Ярославський, власник та інвестор Харківського тракторного заводу виконав усі зобов’язання по ХТЗ. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Зроблено в Україні.

“Завдяки підтримці Президента України та інвестору, ми змогли запустити легендарний завод ХТЗ. І можемо говорити з упевненістю, що є замовлення, буде робота, з упевненістю дивимося в майбутнє. Сьогодні на ХТЗ виконані всі зобов’язання інвестора, які він давав. Підприємство працює і розвивається. Завдяки роботі інвестора і менеджменту заводу, завдяки роботі всіх хто вкладає свою душу у виробництво тракторів – в результаті ми зможемо виконати будь-який план”, – сказала у своєму виступі перед трудовим колективом та представниками ЗМІ Світлична.

Глава Харківщини особисто ознайомилася з перебігом технологічного процесу на підприємстві, поспілкувалася з заводчанами та грамотами відзначила провідних співробітників підприємства.

Генеральний директор заводу ХТЗ Андрій Коваль підкреслив, що в травні поточного року був побитий рекорд останніх десятиліть роботи заводу з випуску деталей.

“На ХТЗ деталей виготовили більше, ніж на 14 млн.грн, – це ж теж обсяг валової продукції, обсяг реалізації та він прив’язаний до заробітної плати”, – сказав він.

Коваль також розповів про логіку поточної стратегії підприємства. “Наші дії спрямовані на підвищення внутрішньої ефективності та оптимізацію бізнес-процесів. І рух є в усіх напрямках. Джерело ж потенційного підвищення рівня заробітної плати ми бачимо в тому, щоб більше продавати і дешевше робити нашу продукцію. З одного боку, те, що зараз був прийнятий указ, що компенсує покупцям техніки ХТЗ 20% від її вартості, дасть істотну надбавку продажу на ринку України. А з іншого, інвестиції в модернізацію дозволять знизити накладні витрати”, – повідомив гендиректор ХТЗ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають