9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

В Одесі відреставрували тролейбус 1989 року випуску (фото)

У тролейбусному депо Одеси завершили ремонт старого тролейбуса моделі “ЗиУ-682” 1989 року випуску.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу КП “Одесміськелектротранс”.

«Ми провели повний капітальний ремонт кузова, замінили всю зовнішню обшивку, стелю, настил підлоги, лінолеум та пневмосистему. У салоні встановлені більш сучасні сидіння та світлодіодні світильники. Реостати спротиву винесені на дах, тролейбус отримав нову гуму. Ну і нарешті згідно з паспортом забарвлення ми пофарбували його у кольори міста автомобільними фарбами, які надали машині блиск. Крім того, це збільшить термін експлуатації забарвлення», – повідомив головний інженер тролейбусного депо Максим Пойда.

Про завершення ремонту тролейбуса “ЗиУ-682” 1988 року випуску з бортовим номером 658 написав директор КП “Одесміськелектротранс” Дмитро манірно – як приклад того, що підприємство дбає про стару.

В Одесі відремонтували старий тролейбус 1989 року випуску (ФОТО)
blank

У процесі ремонту частина електроустаткування винесли з простору під підлогою і в передній частині кабіни водія на дах. У салоні встановлені сидіння чеського зразка. Виконали капітальний ремонт силового каркаса кузова, встановили нову обшивку, покриття підлоги та стелю, замінили пневмосистему.

Відзначимо, що даний тролейбус простоював після того, як в січні 2012 року потрапив в ДТП, де була серйозно пошкоджена його передня частина. Дане фото зроблено в лютому 2012 року.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають