9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

В Одесі почнуть збирати трисекційні трамваї

З березня 2019 року проводиться тендер на постачання в Одесу, на вагоноремонтні майстерні КП “Одесміськелектротранс” основних комплектуючих для самостійної збірки перших в місті багатосекційних зчленованих трамваїв.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

На два комплекти корпусів з електронними системами управління підприємство витрачає 32 мільйони гривень — таким чином, один новий трисекційний трамвай буде коштувати не менше 16 мільйонів. Однак, до цієї суми ще треба буде додати вартість комплектування салону, ходових візків та інших комплектуючих. В даний момент в тендері беруть участь два постачальники — фірма “Політехносервіс”, яка раніше вже поставила до Одеси 22 корпусу для збірки одинарних вагонів, і ТОВ “Київський завод електротранспорту” (КЗЕТ). Кінцевою датою подання тендерних пропозицій було 16 квітня, а електронні торги в системі Prozorro відбудуться 22 травня.

Відповідно до технічних вимог, нові трамваї будуть трисекційними, довжиною у 28-30 метрів. Частка низької підлоги в салоні вказана не менше 20%. Корпуси повинні мати шарнірне зчленування між собою. Перша і третя секції повинні мати можливість установки на ходові візки, аналогічних візків вагонів “Татра-Т3”, друга секція буде навісною — утримуватися на вузлах зчленування. Трамваї повинні мати комплекти електронної системи управління, сумісної з наявними в Одесі вагонами з чеськими системами Cegelec “TV Progress” або “Progress SLT” і забезпечувати можливість роботи вагонів в багатовагонних складах.

blank

За своїм дизайном нові одеські багатосекційні трамваї будуть повторювати свій “короткий” аналог – “Одіссей”.

blank
Трамвай ODISSEY

Судячи з заявленим технічним вимогам, мова йде про трамваї так званого типу “Кобра”, які в Чехії, Словаччині та Україні будувалися повністю новими або створювалися шляхом “вбудовування” нової низькопідлогої секції між двома старими корпусами, об’єднаними в один зчленований трамвай. У найбільш поширеному варіанті перша і третя секції мають повністю високий рівень підлоги в салонах, низька підлога — в третій. В Україні є 14 таких вагонів в Києві та 2 в Кривому Розі, отриманих шляхом модернізації старих “Татр”. Для міст Чехії та Словаччини подібні вагони будувалися повністю новими. Крім того, в Києві є один трамвай такого типу, побудований у 2013 році повністю новим — у нього “вставки” низької підлоги є у всіх трьох секціях, але при цьому підлогу над усіма ходовими візками високий — через що в салоні є три пари сходинок з найнижчих у високі частини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають