9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

В Одесі налагодили виробництво трамваїв (фото, відео)

У «Одесміськелектротранс» провели екскурсію для одеситів і гостей міста в Музей підприємства, а також показали процес створення нових трамваїв

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сайт Одеської МР.

Сьогодні, 7 грудня 2018 року, спеціально до Дня місцевого самоврядування КП «Одесміськелектротранс» запросило гостей на оглядову екскурсію в Музей і у вагоноремонтні майстерні підприємства.

На запрошення відгукнулися близько сотні охочих, серед яких були батьки з дітьми, школярі, курсанти залізничних вищих навчальних закладів і майбутні машиністи, які прийшли перейняти досвід своїх колег.

Директор музею КП «Одесміськелектротранс» Максим Коновалов провів оглядову екскурсію, розповівши про становлення електричного транспорту в Одесі.

Гості дізналися багато цікавих фактів і історій, зокрема про те, що легендарна пісня «7:40» насправді була присвячена не поїзду, а паровому трамваю, курсували по одному з одеських маршрутів.

Після екскурсії гості отримали можливість відчути себе водіями трамваїв і тролейбусів, побувавши всередині експонатів музею.

Потім екскурсантів чекало знайомство з сучасністю – їм продемонстрували бокси вагоноремонтних майстерень, де не припиняється робота по ремонту трамваїв і тролейбусів.

Особливий інтерес у відвідувачів викликало виробництво сучасних модернізованих вагонів «Одіссей». Відвідувачі змогли не тільки випробувати вже готовий трамвай №4016 (посидіти за кермом водія, зателефонувати в попереджувальний сигнал), а й побачити, як народжуються нові «Одіссеї». Саме зараз у вагонно-ремонтних майстернях ведуться роботи відразу на трьох кузовах майбутніх трамваїв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають