9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

В наступному році на українській залізниці можуть з’явитись 30 нових локомотивів General Electric вітчизняного виробництва

Публічне акціонерне товариство «Укрзалізниця» веде переговори з американською корпорацією General Electric щодо великовузлового виробництва локомотивів на потужностях Крюківського вагонобудівного заводу (КВБЗ)

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на УНІАН

Заступник директора департаменту стратегічного планування «Укрзалізниці» Олександр Малаков на прес-конференції в Європейській Бізнес Асоціації, розказав, що згідно з планом «Укрзалізниці», планується придбати в 2018 році 30 нових локомотивів тепловозної тяги. І зараз відбуваються переговори з General Electric щодо великовузлового збирання цих локомотивів на потужностях КВБЗ.

При цьому Малаков зазначив, що договір передбачає випуск 30 тепловозів наступного року. «Завдання довести локалізацію локомотивів в Україні до рівня 40%. Договір має бути укладений до кінця року

Нагадаємо, що минулого року локомотив ТЕ33А від General Electric  проходив випробування в Україні. Де він працював на внутрішніх залізничних перевезеннях.

General Electric – американська багатогалузева корпорація, виробник багатьох видів техніки, включаючи локомотиви, енергетичні установки (в тому числі атомні реактори), газові турбіни, авіаційні двигуни, медичне обладнання, побутову та освітлювальну техніку, пластмаси та герметики.

Останні новини:

Зараз читають