9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

В Мукачеві налагодили капітальний ремонт електровозів (фото)

Восени поточного року локомотивне депо Мукачево успішно пройшло атестацію на виконання капітального ремонту електровозів ВЛ-11, а вже в грудні в депо завершили капітальний ремонт першого електровоза ВЛ11М-046, який до того кілька років простоював серед машин неробочого парку депо.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на 
ЦТС.

За інформацією філії АТ УЗ “Львівська залізниця”, в кінці минулого тижня експертна комісія провела приймання капітально відновленого локомотива.

В процесі капремонту фахівці депо Мукачево відновили тягові двигуни й допоміжні машини, відремонтували рухомі та нерухомі вузли контакторної групи, включаючи самостійне виготовлення окремих деталей в механічному, ремонтно-господарському та інших цехах. Було проведене фарбування кузова, а також модернізована система освітлення кабіни й машинного відділення, були встановлені енергоощадні світильники зі світлодіодними елементами.

Працівники депо виконали роботи по шумоізоляції й утеплення кабіни машиніста, замінили внутрішню обшивку. Для зручної роботи локомотивних бригад ремонтники встановили в кабіні нові крісла, подбали про місце для зберігання верхнього одягу. Крім того, відновлений локомотив забезпечений технічною та медичною аптечками, іншим необхідним інструментом.

Повідомляється, що подібний комплекс робіт в інтенсивному режимі депо може виконати за півтора-два місяці. При цьому вартість виконання робіт з капітального ремонту електровоза ВЛ-11 в умовах депо значно нижче, ніж на заводі. Зараз в депо почалися роботи з капітального ремонту наступного локомотива, а всього протягом 2019 року в Мукачеві планують повернути в робочий парк чотири електровози ВЛ-11.

Останні новини:

Зараз читають