9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

На Крюківському вагонобудівному заводі збудували десятитисячний вагон-зерновоз

Днями на потоці корпусу вантажного вагонобудування Крюківського вагонобудівного заводу склали 10-тисячний вагон-хопер для перевезення зерна.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу ПАТ «КВБЗ».

З нагоди випуску 10-тисячного зерновоза 12 грудня у колективі корпусу вантажного вагонобудування відбулися урочистості. В якості подарунка творцям ювілейного й тисяч інших вантажних вагонів різних моделей і модифікацій виробництва Крюківського вагонобудівного заводу напекли короваї. Також влаштували концерт переможців конкурсу художньої самодіяльності «КВБЗ має таланти».

Випуск 10-тисячного вагона-хопера для перевезення зерна свідчить, що такі вагони є актуальними. Ювілейний вагон має конструкційну швидкість 120 км на годину і термін служби 30 років. Об’єм його кузова збільшений до 116 куб. метрів, вантажопідйомність – 70,5 тонни.

Як повідомили в ПАТ «КВБЗ», очікується, що цього року буде виготовлено загалом 1727 зерновозів. Зокрема, у грудні на заводі планують скласти 180 таких вагонів. Основними замовниками вагонів-зерновозів стали приватні компанії України та країн СНД і Балтії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають