9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

В Єгипті почали тестову експлуатацію українського трамвая “Татра-Юг” (фото)

У вівторок, 12 березня, голова Александрійського управління пасажирських перевезень Халід Ельовіт оголосив про початок тестової експлуатації нового трамвая в цьому єгипетському місті. Йдеться про вагон, який був поставлений українським підприємством “Татра-Юг”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Халід Ельовіт поінформував, що спочатку трамвай виконав шість пробних поїздок без пасажирів, під наглядом українських технічних фахівців. Пізніше почалися тестові поїздки в режимі пасажирських перевезень.

Голова Александрійського управління пасажирських перевезень заявив, що “новий трамвай є важливим поворотним моментом в єгипетській системі громадського транспорту”, який повинен допомогти розв’язати проблеми дорожнього руху та забруднення повітря.

Єгипетські журналісти пишуть, що новий александрійський трамвай “запропонує розкішні поїздки”, оскільки обладнаний Wi-Fi, кондиціонером; створює при поїздці менше шуму, ніж старі трамваї; укомплектований візуальною системою інформування про зупинки на шляху прямування.

На початку 2017 року “Татра-Юг” виграла тендер на постачання в Александрію 15 зчленованих трамваїв. Поставка повинна бути виконана протягом 2,5 років з моменту внесення передоплати єгипетською стороною. Вагони для Єгипту — високопідлогові та мають довжину 22 метри.

Відправлення в Єгипет першого трамвая, виробленого в Дніпрі, відбулася на початку 2019 року.

Трамвайна система Александрії є найстарішою в Африці та однією з найстарших у світі Александрійський трамвай працює з 1860 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають