В Білій Церкві збудували перший в Україні завод з виробництва електрофурнітури Plank Electrotechnic

66266
 • В індустріальному парку «Біла Церква» зведений перший завод виробничого кластера Plank – завод з виробництва електрофурнітури Plank Electrotechnic.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine Now.

  Завод знаходиться на завершальній стадії будівництва. Підприємство найближчим часом розпочне виробництво електрофурнітури
  Завод Plank стане першим заводом в Україні який виготовляє сучасні розетки та вимикачі.

  “Ми приходимо в Епіцентр та бачимо, що на полках стоять турецькі, китайські, польські розетки та вимикачі. Все, що ми імпортуємо, ми можемо виготовляти в нашій країні. Впевнений, що продукція буде недорогою та якісною, а недорога та якісна продукція, це стовідсотково конкурентний продукт”, – сказав засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

  Нагадаємо, що в Індустріальному Парку «Біла Церква» будують виробничий кластер, заводи якого спеціалізуватимуться на продукції з високотехнологічних матеріалів електротехнічного, будівельного та машинобудівельного напрямків.

  Робота кластеру розпочнеться з запуском заводу Plank Electrotechnic – першого українського виробника електрофурнітури. На другому етапі буде запущено завод з виробництва методом екструзії армованих труб для водопроводу й опалювальних систем, монтажних коробів та плінтусів різних габаритів. Третій завод виготовлятиме композитну арматуру, профілі та сітки зі скловолокна.

  Всі заводи кластера працюватимуть за єдиною технологією контролю якості та конструкторською базою, маючи спільного постачальника матеріалів та сировини

  В планах інвестора, протягом 3-4 років збільшити виробничий кластер до 20 заводів.


  Про допомогу проекту

  6 КОМЕНТАРІ

  1. Давно пора , щоб ми купляли наші українські товари, швидше робити іпортозаміщення, Україна повинна вийти в лідери.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here