9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Уряд сформує пул замовлень для машинобудівних підприємств

blankКабінет міністрів України готовий сформувати пул замовлень для вітчизняних підприємств машинобудівної галузі – від сільськогосподарського та дорожнього машинобудування до виробництва локомотивів і військової техніки

Як повідомили в прес-службі уряду, про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час наради з питань підтримки вітчизняного виробництва про це повідомляє uaprom.

«Нам потрібно створювати додаткову вартість і робочі місця в Україні. Виходячи з того, що країна потребує техніці, думаю, що наше машинобудування не повинно стояти осторонь від цього процесу. Нам слід надати серйозну підтримку машинобудування », – сказав глава уряду.

При цьому він підкреслив, що мова не йде про лобіювання інтересів окремих підприємств. Завдання уряду – зберегти локалізацію виробництва і не витрачати валютні доходи держави на закупівлю техніки, яка може бути проведена всередині країни.

«Ми повинні максимально закуповувати те, що виробляється в Україні, що забезпечує українців робочими місцями», – підкреслив прем’єр, додавши, що поряд з локалізацією виробництва повинні бути дотримані вимоги до якості, ціні і гарантійному обслуговуванню продукції.

Гройсман нагадав, що країна гостро потребує комунальної, військової техніки, локомотивах і вагонах для «Укрзалізниці».

Останні новини:

Зараз читають