9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Унікальний багатофункціональний спеціалізований автомобіль на базі КрАЗ поповнив автопарк Полтавського ГЗК

Завершився ще один етап співпраці ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ПрАТ «Епос», який на базі КрАЗ-7133Н4 здійснив монтаж ексклюзивного спеціалізованого обладнання. Багатофункціональний спеціалізований вантажний автомобіль — унікальний, єдиний в Україні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Він призначений не тільки для поливу, миття доріг, знепилювання повітря від будь-яких джерел пилоутворення, а й для гідросівби. Сфери застосування гідропосіву — це відновлення ландшафту; зміцнення схилів земляного полотна; контроль та попередження ерозії ґрунту; рекультивація порушених земель; створення газонів.

blank

Для зрошення машину використовуватимуть, в основному, на схилах і важкодоступних ділянках кар’єрів, здійснюватимуть гідрозрошувальні й інші водні операції, пов’язані з подачею води для розпилення. Внутрішня та зовнішня поверхні місткості та основні вузли — оцинковані, що попереджуватиме корозію та вплив агресивних речовин.

«Шасі КрАЗ-7133Н4 колісної формули 8×4 із подовженою базою — оптимальне під завантаження 25-тонної надбудови з ємністю об’ємом 20м. куб., — зазначають у «Епосі», — та повністю відповідає вимогам, потребам замовника, параметрам руху ТЗ».

КрАЗ-7133Н4 має двомісну кабіну безкапотного типу, з місцем для відпочинку; пневмосидіння, кондиціонер у кабіні водія; боковий та задній захисні пристрої; двигун дизельний, рядний, із турбонаддувом, потужністю 400 к. с., Євро-5; коробка передач — механічна, дводіапазонна, 9-ступенева, з передпусковим підігрівачем; гальмова система з АБС.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають