9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Унікальний багатофункціональний спеціалізований автомобіль на базі КрАЗ поповнив автопарк Полтавського ГЗК

Завершився ще один етап співпраці ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ПрАТ «Епос», який на базі КрАЗ-7133Н4 здійснив монтаж ексклюзивного спеціалізованого обладнання. Багатофункціональний спеціалізований вантажний автомобіль — унікальний, єдиний в Україні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Він призначений не тільки для поливу, миття доріг, знепилювання повітря від будь-яких джерел пилоутворення, а й для гідросівби. Сфери застосування гідропосіву — це відновлення ландшафту; зміцнення схилів земляного полотна; контроль та попередження ерозії ґрунту; рекультивація порушених земель; створення газонів.

blank

Для зрошення машину використовуватимуть, в основному, на схилах і важкодоступних ділянках кар’єрів, здійснюватимуть гідрозрошувальні й інші водні операції, пов’язані з подачею води для розпилення. Внутрішня та зовнішня поверхні місткості та основні вузли — оцинковані, що попереджуватиме корозію та вплив агресивних речовин.

«Шасі КрАЗ-7133Н4 колісної формули 8×4 із подовженою базою — оптимальне під завантаження 25-тонної надбудови з ємністю об’ємом 20м. куб., — зазначають у «Епосі», — та повністю відповідає вимогам, потребам замовника, параметрам руху ТЗ».

КрАЗ-7133Н4 має двомісну кабіну безкапотного типу, з місцем для відпочинку; пневмосидіння, кондиціонер у кабіні водія; боковий та задній захисні пристрої; двигун дизельний, рядний, із турбонаддувом, потужністю 400 к. с., Євро-5; коробка передач — механічна, дводіапазонна, 9-ступенева, з передпусковим підігрівачем; гальмова система з АБС.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають