9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

“Укрзалізниця” збільшує обсяги ремонтів магістральних локомотивів

“Укрзалізниця” нарощує обсяги ремонтів магістральних локомотивів, що дозволить збільшити обсяги перевезення вантажів і підвищити прибутковість залізничної галузі.

Про це повідомив в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик під час візиту на ЗАТ “Дніпропетровський тепловозоремонтний завод”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“ДТРЗ є базовим заводом з ремонту вантажних локомотивів. У поточному році ми плануємо збільшити обсяги ремонтів саме магістральної вантажної тяги. На цьому заводі ми повинні відновити капітальним ремонтом 12 магістральних локомотивів. Це дозволить завантажити підприємство замовленнями, а УЗ поліпшити виробничі показники локомотивного господарства”, – сказав Юрик.

Він також зазначив, що протягом січня-березня 2021 року виробничими підрозділами локомотивного господарства УЗ було виконано майже 1300 поточних ремонтів локомотивів. Зокрема, виконано поточних ремонтів на 945 електровозах та 325 тепловозах.

“У порівнянні з плановими показниками на січень-березень 2021 роки, які складали 1060 поточних ремонтів локомотивів, “Укрзалізниця” успішно перевиконала план на 20%”, – говориться в повідомленні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають