9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

“Укрзалізниця” запропонує проєкт з ремонту локомотивів “Метінвесту”

“Укрзалізниця” має намір запропонувати свої послуги з ремонту локомотивів приватним компаніям, які оперують тяговим рухомим складом. Однією з таких компаній розглядається “Метінвест”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Наші підприємства — Львівський локомотиворемонтний завод, Дніпропетровський тепловозоремонтний завод і ПрАТ “Запорізький електровозоремонтний завод” – повинні і будуть показувати свою життєздатність не тільки за рахунок “Укрзалізниці”, а й на відкритому ринку. Тому ми посилюємо роботу з приватними підприємствами, у яких в експлуатації є рухомий склад”, – заявив Буреш.

“Так, наприклад, з компанією “Метінвест” обговорили можливості співпраці по локомотиворемонтному напрямку. Наші ремонтні заводи будуть працювати з великим промисловим холдингом на паритетних умовах у напрямку ремонту електровозів і тепловозів”, – додав член правління УЗ.

Зазначимо, що локомотивний парк самої “Укрзалізниці” також потребує ремонту, оскільки, за деякими оцінками, зношений на 95%. А терміни капітального ремонту, як говорив глава “Укрзалізниці” Володимир Жмак, прострочені у близько 40% локомотивного парку компанії. У зв’язку з цим до кінця поточного року на ремонти локомотивів “Укрзалізниці” планують направити 400 млн грн, а у 2021 році знайти ще 4,7 млрд грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають