9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

“Укрзалізниця” замовила у Крюківського вагонобудівного заводу 100 пасажирських вагонів

“Укрзалізниця” і Крюківський вагонобудівний завод підписали пряму угоду на постачання 100 пасажирських вагонів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За словами керывника АТ “Укрзалізниця” Івана Юрика, перша партія вагонів, не менше 20 одиниць, буде поставлена ​​залізничникам вже до кінця цього року.

“Все законтрактовані вагони в рамках підписаного контракту виробник повинен поставити до кінця наступного року. Тобто вони вийдуть на маршрут до пікових зимових перевезень сезону 2022-2023”, – зазначив керівник “Укрзалізниці”.

В рамках контракту КВБЗ повинен побудувати та поставити “Укрзалізниці” 51 купейний вагон, 12 вагонів СВ, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями в колісному кріслі, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда.

blank
Фото: Укрзалізниця

Це вперше в історії незалежної України закупівля вагонів для УЗ проводиться за кошти держбюджету. 28 квітня поточного року Кабмін затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на оновлення рухомого складу АТ “Укрзалізниця” і модернізацію залізничної інфраструктури для розвитку пасажирських перевезень на суму понад 4 млрд грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають