9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

“Укрзалізниця” вивчить можливість виробництва електричок на своєму заводі

Керівництво АТ “Укрзалізниця” детально вивчить питання виробництва вітчизняних електропоїздів на потужностях Київського електровагоноремонтного заводу (КЕВРЗ).

Про це за підсумками відвідування підприємства 16 вересня заявив голова правління АТ УЗ Володимир Жмак. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Я знаю, що у заводу вже є напрацювання в цьому напрямку, і ми їх повинні детально вивчити. Компанія має потребу в масштабному оновленні парку приміських поїздів. Локалізація їх виробництва на нашому підприємстві дозволить розвивати машинобудівну галузь країни, збільшувати ВВП країни та забезпечити наших співробітників роботою”, – сказав Жмак.

В ході відвідування заводу глава УЗ оглянув виробничі потужності, проінспектував процес ремонту електропоїздів і ознайомився з продукцією виробництва заводу.

Також Володимиру Жмаку показали капітально відремонтований 8-вагонний електропоїзд, який найближчим часом вийде на лінію Київ — Фастів. В ході виконання ремонту в вагонах були оновлені крісла, вікна і туалети. Крім того, встановили нову систему зв’язку пасажир-машиніст, прожектори та буферні ліхтарі на діодній основі. Високовольтні апарати, які раніше використовувалися виробництва Російської Федерації, замінені на продукцію українського виробника. Також встановлена ​​сучасна пожежна сигналізація, відеоспостереження і т.д.

В цілому глава залізничної компанії залишився задоволений побаченим, але зазначив:

“Ми повинні бути прогресивними та враховувати сучасні тенденції і потреби наших пасажирів. Також повинні покращувати зручності для машиністів рухомого складу. Це все повинно бути проаналізовано і враховано при виконанні наступних ремонтів електропоїздів”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають