9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

“Укрзалізниця” вперше модернізувала електричку українського виробництва (фото)

“Укрзалізниця” прийняла з заводу та поставила на маршрут модернізовану електричку ЕПЛ9Т.

Про це повідомив голова АТ УЗ Олександр Камишін, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Це 14-та за рахунком електричка, модернізована 2022 року на заводі компанії. Модернізацію проводив Київський електровагоноремонтний завод.

blank
Електричка ЕПЛ9Т виробництва заводу “Луганськтепловоз” після модернізації на потужностях ПрАТ “Київський електровагоноремонтний завод” (КЕВРЗ). Фото: Укрзалізниця

“Проте ця електричка особлива, і ось чому: це перша модернізація електрички, виготовленої в Україні. ЕПЛка, як її називають залізничники, була випущена на заводі “Луганськтепловоз”. Інші електрички були виготовлені в Латвії”, – підкреслив Камишін.

За словами керівника “Укрзалізниці”, це найновіша електричка з наявних в парку моделей. Сьогоднішній електричці 18 років, вона випущена у 2004 році. Для порівняння – інші електрички на балансі перевізника, що проходять модернізацію, набагато старіші: 30+ років. 

“Це наш перший досвід модернізації такої моделі, новий проєкт модернізації. Це важливо, бо таким чином ми розвиваємо нашу технічну експертизу”, – додав Камишін.

blank
Електричка ЕПЛ9Т виробництва заводу “Луганськтепловоз” після модернізації на потужностях ПрАТ “Київський електровагоноремонтний завод” (КЕВРЗ). Фото: Укрзалізниця

Зазначається, що електричка ідеально підходить для міста: 3-дверні вагони прискорюють посадку та висадку пасажирів. Крім того, під час модернізації додали USB/Type-C порти для зарядки гаджетів та зробили 24 місця для велосипедів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають