9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Укрзалізниця та Stadler підписали меморандум про локалізацію виробництва поїздів в Україні

“Укрзалізниця” і Stadler CIS AG планують локалізувати в Україні виробництво пасажирського рухомого складу швейцарської компанії.

Про це йдеться в меморандумі, який підписали “Укрзалізниця” і керівництво Stadler, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зокрема, компанії домовилися разом розвивати пасажирські залізничні перевезення в Україні в рамках проєкту City Express і працювати над залученням фінансування.

Крім того, якщо Stadler CIS AG переможе в одному з тендерів і отримає замовлення на постачання рухомого складу для “Укрзалізниці”, компанія планує розглянути можливість локалізації виробництва в Україні.

“Ми зацікавлені у співпраці зі світовими виробниками залізничного рухомого складу, які зарекомендували себе в роботі на інших залізницях світу, в тому числі на широкій колії. Потенційним партнером є Stadler, один зі світових лідерів галузі, при цьому нашим головним побажанням в такому партнерстві є локалізація виробництва на території України”, – відзначив в. о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик.

За його словами, потяги виробництва Stadler можуть бути залучені в приміських та регіональних пасажирських перевезеннях, а також в проєктах City Express.

“Для розміщення виробництва ми запропонували колегам зі Швейцарії розглянути наш Київський електровагоноремонтний завод. Технічні фахівці Stadler відвідали його і ряд інших локацій в лютому цього року. Це оптимальний завод для локалізації виробництва”, – додав Іван Юрик.

Зазначений меморандум Іван Юрик, в. о. члена правління і керівник пасажирського напрямку УЗ Олександр Перцовський, голова правління – генеральний директор Stadler CIS AG Петро Хрістоф Шпулер і генеральний директор Stadler CIS AG Олександр Люфт підписали в присутності віцепрем’єр-міністра України – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського і першого заступника міністра інфраструктури України Дмитра Абрамовича.

blank

При цьому в УЗ відзначають, що продовжують вести робочі діалоги з іншими міжнародними постачальниками пасажирського рухомого складу і розраховують на підтримку держави у фінансуванні розвитку пасажирських перевезень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають