Укрзалізниця продовжує модернізувати електрички

11538
 • Укрзалізниця модернізувала 3 з 8 запланованих на 2019 рік електрички.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ШоТам.

  Усі роботи з модернізації електропоїздів здійснені на власних потужностях компанії – на Київському електровагоноремонтному заводі.

  В УЗ кажуть, що в ході модернізації був суттєво оновлений салон електропоїздів, відремонтовані системи вентиляції та обігріву, туалетне обладнання, комплекти вікон, дверей в вагонах, встановлена ​​сучасна звукова і візуальна системи оповіщення пасажирів.

  Для підвищення рівня комфорту пасажирів в електропоїздах замінений ряд вузлів і агрегатів, світлосигнальне обладнання та інше. Також модернізована система освітлення салонів вагонів електропоїзда.

  Електропотяг ЕР2Р-707 після капітального ремонту Фото: ПрАТ “Київський електровагоноремонтний завод”

  Зазначається, що модернізація одного електропоїзда обходиться більш, ніж в 64 млн грн з ПДВ.

  Як відомо, залізнична компанія планує цього року запустити в Запорізькій і Дніпропетровській областях пілотний проєкт з оновлення сектора приміських поїздів.


  Про допомогу проекту

  4 КОМЕНТАРІ

  1. Коли будуть продавати квитки на приміські ел.поїзди з номером місця? Вагони забиті: сидять літні жіночки без квитків, а поряд кульочки на седінні з зайнятими місцями для своїх друзів, які зайдуть на наступній зупинці. Зробіть продаж квитків, як на поїзд: N°електрички, вагон, місце, з…до станції… Невже це так важко, маючи комп’ютери, інтернет,… ? Під час поїздки кондуктори обілечують пасажирів – дякую, але чому таким, як я, що купують квиток на вокзалі в касі, не можна спокійно зайти у вагон і присісти на зазначене у квитку місце? Навіщо взагалі ці квитки, турнікети? Якщо люди, як середньовічне стало вламуються у вагон?

  2. З місцем не для всіх зручно. Хіба що продавати в такому режимі частину вагонів і взагалі перетворити приміські поїзди на “регіональні” як у Польщі, внісши в загальний розклад. В Європі і на ПДС не завжди місця продають, навіть міжнародні. Я їхав в “електричці” ICE (Німеччина, 250 км/год) частину шляху стоячи. Зате швидко і в моєму випадку було дешево.

  3. Навпаки ці крісла з підголівниками суттєво зручніші від звичайних приміських, особливо “пластикових”. Хто їхав у пластиковій луганці в 00х цілу ніч до Хмеля — зрозуміє:)

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here