9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 16 Квітня, 2021

Укрзалізниця показала модернізовані на власних потужностях вагони СВ (фото)

 • “Укрзалізниця” провела капітально-відновлювальний ремонт двох вагонів СВ на власних потужностях в депо станції Каховка.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Відзначається, що був повністю модернізований кузов і оновлений інтер’єр вагона. Завдяки ремонту, термін служби вагонів продовжено на 14 років.

  Відремонтований рухомий склад в кількості двох вагонів “Укрзалізниця” планує залучити для перевезень пасажирів у напрямку Лисичанська.

  “У цьому році заплановано оновлення ще 3 вагонів СВ і ще 24 вагони планується переобладнати в вагони з меблями, що трансформуються”, – йдеться в повідомленні.

  Також повідомляється, що капітально-відновлювальний ремонт (КВР) одного вагона обійшовся “Укрзалізниці” в 11,5 млн гривень, що у два рази менше, ніж придбати новий.

  “Тепер оновлений рухомий склад має більший ресурс для використання — з початкових 28 років, він продовжений до 42 років”, – додали в УЗ.

  Відзначається, що під час модернізації вагонів були встановлені сучасні елементи конструкції: кузов вагона, дахові кондиціонери, встановлені нові віконні блоки зі склопакетами та ролетні системи для захисту від прямих сонячних променів. Також змонтовано шафу управління і контролю електрообладнання пасажирського вагона.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Пріоритетним завданням “Укрзалізниці” до кінця року є створення вагоноремонтної та локомотиворемонтної філій

  Кабінет міністрів України ставить завдання перед Міністерством інфраструктури України і АТ "Укрзалізниця" до кінця грудня 2021 роки...

  “Антонов” провів масштабні закупівлі комплектуючих для виробництва п’яти Ан-178

  Державне підприємство "Антонов", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує роботи з виготовлення чотирьох нових транспортних літаків Ан-178-100Р та імпортозаміщення дослідного зразка.

  В Івано-Франківській області на трасі Р-24 відремонтують три мости (фото)

  В Івано-Франківській області, на автодорозі Р-24 Татарів - Кам'янець-Подільський, планують відремонтувати три мости.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  За постачання “Укрзалізниці” 100 пасажирських вагонів змагаються три компанії

  У тендері "Укрзалізниці" щодо закупівлі 100 пасажирських вагонів загальною вартістю 3,044 мільярда гривень беруть участь три компанії: Крюківський вагонобудівний завод, китайська CRRC...

  ВМС України реконструює будівлі у пункті базування в порту Південний

  ВМС України планує провести ремонтні роботи будівель на новій базі у порту Південний в Одеській області.Про це стало...

  Мінінфраструктури лобіює створення Державного фонду внутрішніх водних шляхів

  У Міністерстві інфраструктури України наголосили на важливості якнайшвидшого розгляду та прийняття в першому читанні законопроєкту №4168 про створення Державного фонду внутрішніх водних...

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Зараз читають

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р...

  Україна припинила дію угоди з Росією про співпрацю у сфері туризму

  Кабінет міністрів України припинив дію угоди з урядом Російської Федерації про співробітництво в сфері туризму.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять,...