9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 20 Травня, 2022

“Укрзалізниця” отримала ще п’ять нових вагонів від КВБЗ (фото)

“Укрзалізниця” прийняла ще 5 нових купейних пасажирських вагонів, виготовлених на Крюківському вагонобудівному заводі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Нові вагони придбані коштом державного бюджету. Загалом у 2021 році компанія вже отримала 15 зі 100 нових вагонів українського виробництва.

blank

“Ці вагони вже до нового року поїдуть маршрутом з Києва до Ужгорода, даючи додаткові можливості дістатися до низки лижних курортів на одному з найпопулярніших напрямків серед українців”, – йдеться у повідомленні транспортної компанії “Укрзалізниця”.

Зазначається, що у цих 5 нових вагонах враховано побажання пасажирів перенести пульт управління освітленням нижче для зручності пасажирів будь-якого зросту, а також змінено конструкції опускання столика, нижньої полиці та відкриття сміттєвих баків прихованою педаллю.

blank

Для пасажирів з порушеннями зору передбачені контрастна вхідна зона та додаткове освітлення сходів, підсвічування номерів купе, контрастні кнопки опускання верхніх полиць та ручки опускання нижніх полиць.

Маркування шрифтом Брайля буде зроблено для всіх вагонів нової партії додатково.

blank

В “Укрзалізниці” нагадали, що нові вагони обладнані пеленальними столиками, системами відеоспостереження у загальних зонах вагонів, системою сучасного кондиціонування повітря, розетками та USB-портами, а також сигналізацією у кожному пасажирському купе, мають збільшений обсяг багажного відділення, а також покращене освітлення. Всередині кожного купе встановлено пульт регулювання освітлення з 4 режимами, індикатором зайнятої вбиральні та кнопкою виклику провідника.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають