9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Крюківський вагонобудівний завод виготовив вже 20 з 90 пасажирських вагонів для “Укрзалізниці”

Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) виготовив 20 з 90 пасажирських вагонів для “Укрзалізниці”, закупівлю яких було анонсовано міністром інфраструктури.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

З 90 вагонів 20 вже зроблені. За 18 з них з нинішнього дня вже проходить оплата — вони відвантажені. Ще два вже також готові — є домовленість з “Укрзалізницею”, будуть проведені відповідні наради та знайдений шлях, як вийти із ситуації щодо якості цих вагонів і оплати за них, — повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Мова йде про закупівлю 20 вагонів, побудованих за контрактом ще 2018-го року, які вже понад рік зберігаються на підприємстві і очікують приймання Наразі триває приймання представниками УЗ пасажирських вагонів, вироблених відповідно до контракту 2018-го року. Щодо закупівель дизель-поїздів прем’єр-міністр зазначив, що “Укрзалізниця” буде купувати такі поїзди, але графік закупівлі буде вирішуватися на спільних нарадах з Міністерством інфраструктури.

Нагадаємо, що у березні керівник КВБЗ Володимир Приходько повідомляв про проблему зриву контрактів на постачання для “Укрзалізниці” пасажирських вагонів і дизель-поїздів. Тоді “Укрзалізниця” звинуватила учасників тендера в картельній змові, а Антимонопольний комітет розглядає відповідне звернення державної компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають