9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

“Укрзалізниця” буде відновлювати електровози ДС3 і ДЕ1

 • АТ “Укрзалізниця” реалізує пілотний проєкт по відновленню електровозів серій ДС3 і ДЕ1.

  Про це заявив член правління АТ УЗ Франтішек Буреш. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Плануємо розпочати пілотний проєкт по відновленню електровозів серій ДЕ1 і ДС3 українського виробництва, які перебувають в кінці свого життєвого циклу. “Пілот” проведемо в кооперації з українським виробником локомотивів Дніпровським електровозобудівним заводом”, – повідомив Буреш.

  Він уточнив, що “на “плечах” ДЕВЗ буде технічна сторона, консультації по розробці конструкторської та технічної документації для капремонту і модернізації електровозів”. УЗ зі свого боку надасть для ремонтів і модернізації виробничі потужності Львівського локомотиворемонтного і Запорізького локомотиворемонтного заводів.

  Нагадаємо, що ДЕ1 – перший український вантажний електровоз постійного струму. Був розроблений і будувався на Дніпровському електровозобудівному заводі. Випускалася ця модель в період з 1998 по 2008 рік. За цей час таких локомотивів підприємство побудувало 40 одиниць.

  Більш сучасною розробкою заводу з Дніпра у 2002 році став вантажопасажирський електровоз змінного струму ДС3. Він був створений за участю компанії Siemens. Німецький концерн взяв на себе силову електроніку тягового приводу, ДЕВЗ — механічну частину. У період з 2002 по 2008 рік було випущено всього 18 електровозів ДС3.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  До складу Військово-морських сил України зараховано роз’їзний катер

  До складу Військово-морських сил ЗС України зараховано рейдовий роз’їзний катер проєкту 1398Б «Аист».Передає Національний...

  “Укрзалізниця” оприлюднила дані про кількість проданих у поїздах напоїв з початку року

  В "Укрзалізниці" повідомили, що з початку 2021 року пасажири поїздів далекого прямування випили понад 1,1 мільйона одиниць...

  Як «Електронмаш» виготовляє нові трамваї для Львова (фото)

  На заводі «Електронмаш» розпочали виробництво десяти трамваїв для Львова. Вони будуть більш екологічними та матимуть кращий дизайн.

  Розробку нового позашляховика для української армії продовжать п’ять приватних компаній

  Дослідно-конструкторські роботи за темою легкового автомобіля підвищеної прохідності для Збройних сил України погодилися продовжити п’ять приватних компаній.