9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

“Укрзалізниця” буде відновлювати електровози ДС3 і ДЕ1

АТ “Укрзалізниця” реалізує пілотний проєкт по відновленню електровозів серій ДС3 і ДЕ1.

Про це заявив член правління АТ УЗ Франтішек Буреш. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Плануємо розпочати пілотний проєкт по відновленню електровозів серій ДЕ1 і ДС3 українського виробництва, які перебувають в кінці свого життєвого циклу. “Пілот” проведемо в кооперації з українським виробником локомотивів Дніпровським електровозобудівним заводом”, – повідомив Буреш.

Він уточнив, що “на “плечах” ДЕВЗ буде технічна сторона, консультації по розробці конструкторської та технічної документації для капремонту і модернізації електровозів”. УЗ зі свого боку надасть для ремонтів і модернізації виробничі потужності Львівського локомотиворемонтного і Запорізького локомотиворемонтного заводів.

Нагадаємо, що ДЕ1 – перший український вантажний електровоз постійного струму. Був розроблений і будувався на Дніпровському електровозобудівному заводі. Випускалася ця модель в період з 1998 по 2008 рік. За цей час таких локомотивів підприємство побудувало 40 одиниць.

blank

Більш сучасною розробкою заводу з Дніпра у 2002 році став вантажопасажирський електровоз змінного струму ДС3. Він був створений за участю компанії Siemens. Німецький концерн взяв на себе силову електроніку тягового приводу, ДЕВЗ — механічну частину. У період з 2002 по 2008 рік було випущено всього 18 електровозів ДС3.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають