9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

Укрзалізниця з початку року поповнила парк вантажних вагонів на 1750 одиниць

До філій ПАТ «Укрзалізниця» вже надійшло 1750 нових вагонів, ще 50 піввагонів та фітингова платформа надійдуть у кінці червня.

Про це заявив у Facebook в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “LANDLORD“.

«Поставили за мету у 2018-му власними силами збудувати 3600 піввагонів, вже здали в експлуатацію 1300. В найближчих планах – ввести в роботу побудовану на нашому підприємстві фітингову платформу для перевезення контейнерів. Раніше ми їх купували, відтепер будуємо на своїх потужностях», — написав він.

За словами Євгена Кравцова, будівництво й закупівля вантажних вагонів стали можливими завдяки проведеній дерегуляції вагонної складової тарифу.

«Провели на початку цього року дерегуляцію вагонної складової тарифу – виконуємо обіцянки і збільшуємо парк вантажних вагонів», — наголосив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця»

Також до кінця поточного року Панютинський вагоноремонтний завод планує розпочати випуск найбільш затребуваних вагонів – зерновозів. Як написав Євген Кравцов, уже розробляється конструкторська документація, після чого перший вагон відправиться на випробування.

Загалом на власних потужностях Укрзалізниці: Панютинському, Дарницькому та Стрийському вагоноремонтних заводах – виготовлено 1300 піввагонів. Також у цьому році Укрзалізниця придбала 450 нових піввагонів, з яких 250 одиниць – виробництва Крюківського вагонобудівного та 200 одиниць – Попаснянського вагоноремонтного заводів.

У 2018 році на власних потужностях Укрзалізниці планується виготовити 3600 піввагонів та придбати 3450 піввагонів, з яких 3 тисячі – за залучені кошти.

В Укрзалізниці зазначили, що станом на 20 липня робочий парк вантажних вагонів ПАТ «Укрзалізниця» становить 65,5 тис. вагонів, з них 28,3 тис. – піввагони; 10,6 тис. – зерновози; 3,4 тис. — фітингові платформи; 1,7 тис. — обкотишовози та інший спеціальний рухомий склад.

Останні новини:

Зараз читають