9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

«Укрзалізниця» вирішила залучити кращих дизайнерів для розробки нових вагонів

“Публічне акціонерне товариство «Укрзалізниця» має намір залучити дизайнерські фірми та громадськість до розробки нового дизайну пасажирських вагонів.
Про це на брифінгу повідомив журналістам голова правління «Укрзалізниці» Войцех Бальчун, передає Капітал з посиланням на Українські Новини.

Він зазначив, що у підприємства вже є бачення тієї якості, яку «Укрзалізниця» має намір запропонувати пасажирам в найближчі роки.

«На засіданні правління ми прийняли рішення запросити кращі дизайнерські фірми. Протягом 2 місяців ми проведемо внутрішні процедури, виберемо кращі позиції і після перевірки всіх технічних питань, питань потенційної собівартості виготовлення ми розробимо спеціальну анкету і попросимо наших пасажирів вибрати той вагон, яким вони будуть користуватися в майбутньому », – сказав Бальчун.

Він також підкреслив, що розраховує на закінчення процесу проектування вагонів нового дизайну до кінця 2017 року, а з 2018 планує почати замовляти вагони, які будуть розроблятися з урахуванням нового дизайну.

Останні новини:

Зараз читають