9.5 C
Alba Iulia
Середа, 5 Жовтня, 2022

“Укрзалізниця” вирішила закупити близько 2,5 тисяч піввагонів

Середня вартість виготовлення піввагона, зазначена в комерційних пропозиціях виробників, які вони надали в січні, склала 1,06 млн грн

Філія акціонерної держкомпанії «Укрзалізниця» – Дарницький вагоноремонтний завод на поточному тижні планує повторно оголосити тендер із закупівлі 2465 вантажних піввагонів з урахуванням рекомендацій експертної комісії Національного комітету з промислового розвитку. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН.

Зокрема, як повідомили в прес-службі «Укрзалізниці», на виконання протоколу наради з питань оновлення рухомого складу “Укрзалізниці” в 2017 році під головуванням віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона, компанія врахувала висновок вищезгаданої комісії щодо середньої вартості без ПДВ виготовлення піввагонів на візках, модернізованих за проектом С14.01 в ринкових цінах станом на 24 березня цього року.

За даними «Укрзалізниці», середня вартість виготовлення піввагона, зазначена в комерційних пропозиціях виробників, які вони надали в січні, склала 1,06 млн грн без ПДВ.

У той же час, “Укрзалізниця” здійснила моніторинг цін на комплектуючі і, успішно провівши переговори з постачальниками щодо зниження вартості, домоглася від них згоди на здешевлення лиття. Так, для одного вагонокомплектів замість 160 тис. грн без ПДВ вартість лиття зменшена до 132,2 тис. Грн без ПДВ. Це дозволяє розраховувати на придбання 2465 піввагонів замість очікуваних 2400 единиц, – відзначили в прес-службі.

В «Укрзалізниці» нагадали, що виробники не подали заявок на участь в попередніх тендерах компанії , оголошених 18 січня на майданчику електронної системи державних закупівель ProZorro.

За даними прес-служби, з початку поточного року три філії-заводу компанії побудували вже 172 піввагона і два окатишевозів.

Як повідомляв УНІАН, в січні «Укрзалізниця» оголосила 8 тендерів на закупівлю 3 тис. вантажних вагонів з поставкою до 30 червня. При цьому вагонобудівники відзначали, що очікувана ціна закупівлі вагонів нижче собівартості виробництва вагона, в зв’язку з чим вони не зможуть взяти участь у тендерах, якщо не буде проведено коректування бюджету закупівлі вантажних вагонів у бік збільшення. Пізніше всі ці тендери були скасовані самою “Укрзалізницею”, так як жоден виробник не подав заявку на участь.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають