9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

“Укрзалізниця” уклала угоду з Крюківським вагонобудівним заводом за ремонт двох “Тарпанів”

Українська залізнична швидкісна компанія (Ужское , філія “Укрзалізниці”) 5 травня уклала угоду з Крюківським вагонобудівним заводом (КВБЗ) про послуги ремонту на 84 млн гривень, повідомляють Наші гроші з посиланням на дані в системі ProZorro.

У таку суму КВБЗ оцінило виконання поточного ремонту двох міжрегіональних швидкісних двосистемних електропоїздів Екр-1 “Тарпан” власного виробництва. Термін надання послуг – з 30 липня і з 21 листопада. Гарантійний термін складає півроку або до поточного ремонту ТР-1.

Ремонт одного поїзда коштує 42 млн гривень. З цієї суми на зарплату піде 993 тис. гривень (2%), на прибуток – 1,34 млн гривень (3%), на послуги сторонніх організацій – 11,94 млн гривень (28%). Про які саме послуги і організаціях йдеться, в договорі не сказано.

Закупівлю провели через переговорну процедуру через відсутність конкуренції, що підтверджується відповідним висновком Торгово-промислової палати.

Раніше повідомлялося, що Ужское замовила компанії Hyundai Corporation Co. Ltd (Корея) техобслуговування і ремонт двох шестивагонних Skoda EJ-675 по 29,13 млн гривень за кожен поїзд.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають