9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

“Укрзалізниця” показала нові вагони-трансформери (відео)

17 січня “Укрзалізниця” запустить швидкісний поїзд “Нічний експрес” №149, оснащений новими вагонами-трансформерами. Він курсуватиме з Києва до Івано-Франківська.

blank
Купе в новому потязі / фото: LB.ua

Користувач Facebook Ігор Плескач проїхався в нових вагонах та показав на відео, як вони виглядатимуть.

Вагони такого типу були отримані наприкінці минулого місяця. Купе в такому вагоні вміщує одночасно місця для сидіння та спальні полиці. Повідомляє Національний промисловий портал.

На маршрутах до 500 кілометрів цим рухомим складом можна здійснювати три рейси за добу. До 800 км – вже 2 рейси. Економія часу пасажирів складе 2 години, адже з Києва до Франківська вони потраплятьза 9, а не 11 годин.

Перший рейс потяга буде здійснений 17 січня о 22 год 17 хв, повідомляє у себе на Facebook керівник “Укрзалізниці” Войцех Балчун.

“Це нові вагони з меблями, що трансформуються, ми отримали наприкінці грудня минулого року. Вони дозволяють перевозити пасажирів як вагонами для сидіння, так і спальними вагонами. Це дозволить значно підвищити комфорт перевезень та ефективність використання рухомого складу. На маршрутах до 500 кілометрів цим рухомим складом можна здійснювати три рейси за добу. Однак у межах 800 кілометрів 2 рейси. Наприклад, на конкретному рейсі з Києва до Івано-Франківська пасажири зекономлять час у дорозі і замість теперішніх 11 годин час у дорозі триватиме менше 9 годин”, – пише він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають