9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

“Укрзалізниця” планує закупити 13 нових швидкісних поїздів

“Укрзалізниця” вивчає питання продовження маршруту прямування поїзда №747 / 748 Дарниця, Київ – Львів в Перемишль. Крім того, в компанії мають намір пов’язати швидкісним рухом Одесу з Дніпром і Львовом, а також налагодити рух швидкісних поїздів в Івано-Франківськ, Миколаїв, Херсон.

Для розширення мережі швидкісного руху УЗ планує в термін до 2025 року придбати 13 нових електропоїздів. Повідомляє ЦТС.

“Освоєння нових маршрутів і збільшення інтенсивності руху на існуючих маршрутах, які будуть забезпечуватися швидкісними міжрегіональними поїздами на період до 2025 року, вимагає придбання додаткових 13 електропоїздів подвійного живлення”, – повідомили в УЗ виданню Mind у відповідь на інформзапит.

Компанія оцінює вартість даної закупівлі в 300-400 млн доларів з розрахунку базової ціни одного електропоїзда подвійного живлення в цінах 2017 року. Потенційними виробниками швидкісного рухомого складу можуть бути як українські, так і іноземні компанії.

В кінці квітня в УЗ повідомили, що до 2021 року мають намір купити 11 електропоїздів, які будуть використовуватися на напрямках Київ – Кропивницький, Київ – Кривий Ріг, Київ – Рівне – Луцьк та ін.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають