9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

“Укрзалізниця” планує отримати 10 тисяч вантажних вагонів у 2018 році

“Укрзалізниця” планує в 2018 році – початку 2019-го отримати в цілому 10 тисяч Вантажних вагонів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Мається на увазі будівництво на власних потужностях і закупівля у сторонніх постачальників. Про це розповів на засіданні Кабміну в.о. голови правління УЗ Євген Кравцов.

За його словами, у 2017 році заводи “Укрзалізниці” випустять 2,5 тисяч вантажних вагонів, а в наступному році – близько 3 тисяч.

“На жаль, у цьому році ми змогли провести роботи з будівництва нових вагонів тільки на наших потужностях. До кінця року побудуємо більше 2,5 тисяч вагонів. Ця цифра є для “Укрзалізниці” найбільшою за останні п’ять років, але планувалося побудувати 9,5 тисяч вагонів. У 2018-му вже плануємо провести процес спільно з ЄБРР, це підтримка і гарантія проведення тендерних процедур “, – сказав Кравцов.

Нагадаємо, в кінці листопада заступник директора департаменту стратегічного управління і розвитку УЗ Олександр Малахов повідомив, що на 2018 рік УЗ запланувала отримати всього 8,9 тис. вантажних вагонів. З них 5,18 тис. піввагонів очікується закупити у сторонніх виробників, в тому числі 3,4 тис. – за рахунок планованого кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

На презентації УЗ, поширеною на підсумковій прес-конференції міністра інфраструктури Володимира Омеляна 15 грудня, розповідається, що компанія в 2018 році купить 2475 піввагонів за власні кошти і ще близько 3 тис. – за рахунок кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Останні новини:

Зараз читають