9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

Укрзалізниця до кінця року відновить три електровози виготовлених Дніпропетровським електровозобудівним заводом

Південно-Західна залізниця, регіональна філія “Укрзалізниці”, планує до кінця 2017 повернути в експлуатацію 3 електровози ДСЗ, виготовлених Дніпропетровським електровозобудівним заводом (ДП “НВК” Електровозобудування “) спільно з німецькою компанією Siemens, повідомили в Укразізниці.

На початку 2016 року в робочому стані було тільки 2 електровози ДСЗ. Протягом 2016 року фахівці ДП “Сіменс Україна” (“дочка” Siemens) обстежили локомотиви і склали перелік одиниць, які підлягають відновленню. Протягом 2016-2017 років фахівці “Укрзалізниці” і ДП “Сіменс Україна” виконали роботи по ремонту тягових електричних машин, лінійного обладнання, електричної апаратури та муфт з’єднання тягової передачі на 5-ти електровозах. В результаті, робочий парк електровозів ДС3 збільшився до 7-ми одиниць.

Варто зазначити, що на балансі Південно-Західної залізниці знаходиться 18 електровозів перемінного струму ДСЗ. Усі вони були виготовлені у період з 2004 по 2008 роки. На даний момент Південно-Західна залізниця експлуатує 7 локомотивів ДСЗ.

ДжерелоЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають