9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Укрзалізниці запропонували протестувати китайський локомотив

Односекційний вантажний електровоз змінного струму БКГ-2. Фото: belta.by

«Укрзалізниця» робить ставку на глибоку модернізацію локомотивів у співпраці з китайською державною China Railway Rolling Stock Corporation (CRRC) замість закупівлі нових локомотивів. Про це заявив глава правління «Укрзалізниці» Войцех Бальчун.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Порти України.

Китайські партнери з CRRC зараз реалізують велике замовлення для білоруських колег. Безперечно, їм хотілося б продавати свої локомотиви і «Укрзалізниці». І ми не відмовилися б від нових локомотивів. Але у нас інша стратегія. Ми виходимо з реалій «Укрзалізниці», перш за все – наших фінансових можливостей. Робимо ставку на глибоку модернізацію наших тепловозів, якийсь upgrade нашого парку (…) Про це відверто сказали колегам з CRRC. І тут ми також винесли враження, що китайська сторона знайде прийнятні для себе варіанти участі в реалізації нашої стратегії модернізації локомотивного парку УЗ, –   написав Бальчун в Facebook.

За його словами, CRRC запропонувала обговорити питання модернізації українських локомотивів на рівні спільних робочих груп.

Крім того, CRRC запропонувала «Укрзалізниці» протестувати односекційний вантажний електровоз БКГ-2, виготовлений для Білорусі.

Ми готові до такого тестування за принципом, як робили це з тестуванням локомотива General Electric на українському шляхах. Китайські колеги не виключають жодного варіанту співпраці. Тут ми переходимо до наступного «уроку китайської мови». І називатися він буде: «Локалізація», – уклав Бальчун.

CRRC є великим виробником залізничного рухомого складу. Серед основних напрямків діяльності компанії – науково-дослідна робота, проектування, виробництво, ремонт, продаж, оренда залізничного рухомого складу, електропоїздів, міських залізничних транзитних транспортних засобів. Продукція компанії постачається у більш як 100 країн.

Останні новини:

Зараз читають