9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Укрпошта має намір закупити 100 електромобілів ЗАЗ

ЗАЗ Запорізький автозавод готовий випустити сотню електричних ZAZ Lanos

Під час візиту на Запорізький автозавод стало відомо, що уже є і замовник електрокарів – «Укрпошта». «Укрпошта» в експериментальному режимі експлуатувала електромобіль ЗАЗ Ланос Електро і керівництво компанії задоволене результатами тестів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на АвтоЦентр

Тепер в «Укрпошті» виявили бажання придбати сотню електричних пікапів ЗАЗ. Однак у вільний продаж електромобіль поки не надійде через високу собівартість. На ЗАЗі підрахували, що випускати його вигідно, якщо вартість 1 кВт.год місткості батареї складе 200 доларів, а зараз вона на рівні $300.

Представники АвтоЗАЗ вважають, що врятувати ситуацію допомогла б державна підтримка галузі. Зараз заводу непросто: через складну ситуацію в країні продажу авто різко впали, та й масштаби експорту зменшилися. Керівництво в цій ситуації намагається мінімізувати витрати на виробництво.

Як приклад держпідтримки на ЗАЗі призводять Словаччину, де автомобільна галузь процвітає. Там автовиробникам компенсують 70% вкладень в заводи та доплачують за робочі місця. В Україні ж навіть обладнання для автопідприємств не звільнені від ПДВ.

Останні новини:

Зараз читають