9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

Укрпошта має намір закупити 100 електромобілів ЗАЗ

ЗАЗ Запорізький автозавод готовий випустити сотню електричних ZAZ Lanos

Під час візиту на Запорізький автозавод стало відомо, що уже є і замовник електрокарів – «Укрпошта». «Укрпошта» в експериментальному режимі експлуатувала електромобіль ЗАЗ Ланос Електро і керівництво компанії задоволене результатами тестів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на АвтоЦентр

Тепер в «Укрпошті» виявили бажання придбати сотню електричних пікапів ЗАЗ. Однак у вільний продаж електромобіль поки не надійде через високу собівартість. На ЗАЗі підрахували, що випускати його вигідно, якщо вартість 1 кВт.год місткості батареї складе 200 доларів, а зараз вона на рівні $300.

Представники АвтоЗАЗ вважають, що врятувати ситуацію допомогла б державна підтримка галузі. Зараз заводу непросто: через складну ситуацію в країні продажу авто різко впали, та й масштаби експорту зменшилися. Керівництво в цій ситуації намагається мінімізувати витрати на виробництво.

Як приклад держпідтримки на ЗАЗі призводять Словаччину, де автомобільна галузь процвітає. Там автовиробникам компенсують 70% вкладень в заводи та доплачують за робочі місця. В Україні ж навіть обладнання для автопідприємств не звільнені від ПДВ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають