9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

«Укрнафта» отримала партію цистерн на базі вантажівок КрАЗ (фото)

ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвантаженням партії спецтехніки, виготовленої на базі різних моделей шасі КрАЗ, виконав всі свої зобов’язання перед ПАТ «Укрнафта», передбачені умовами тендеру.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Автоцистерни АЦНГ-8-6322 АЦНГ-10-63221 та АЦНГ-10-65053 відправились на адресу філій ПАТ «Укрнафти» – до Івано-Франківської області у ННГУ «Надвірнанафтогаз» та до Полтави, у ННГУ «Полтаванафтогаз».

Восьми та десятикубові місткості виробництва «45 Експериментальний механічний завод», що входить до ДК «Укроборонпром», призначені для транспортування по всіх видах доріг робочих рідин (крім лугів і агресивних середовищ), щільністю 0,85 – 1,35 г/см3. База під цистерну об’ємом 8 кубометрів – всюдихід КрАЗ-6322 (6х6), а 10-кубові встановлені на шасі КрАЗ-65053(6х4) та КрАЗ-63221 (6х6). Автомобілі мають однакову комплектацію: 375-сильний двигун Євро 5, додатково – цифровий тахограф, комплект ЗІП з медичною аптечкою, знаком аварійної зупинки, вогнегасником, домкратом, противідкатними упорами.

Цистерни – односекційні, із маслобензостійким, антистатичним внутрішнім покриттям. Матеріал цистерни – сталь 3СП2 товщиною 5 мм. У задній частині – горловина із діаметром оглядового люка 500 мм, є ребра жорсткості, відстійник, дихальний пристрій, майданчик з нековзним покриттям, сходи, два пенали для зберігання рукавів, ящик для інструментів тощо. Насос відцентровий із подачею 29,2 м3/год , привід насоса від фланця лебідки роздавальної коробки через карданний вал. У комплекті – два рукави по 4 м кожний.

ПАТ «Укрнафта» традиційно купує у вітчизняного виробника – заводу «КрАЗ», спецтехніку різного призначення, в основному – повнопривідні моделі із високими ходовими параметрами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають