9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Український виробник переміг Skoda на чеському тендері з постачання тролейбусів

Тендерну пропозицію корпорації “Богдан” в консорціумі з чеською компанією TRAM FOR ENVI s.r.o. визнано найкращою в торгах на постачання шести тролейбусів з автономним ходом для транспортної компанії міста Їглава (Чехія).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AUTO-Consulting.

Згідно з повідомленням на порталі електронних закупівель Чехії, чесько-український консорціум запропонував тролейбуси за 440,3 тис. євро.

Водночас брала участь в тендері й Škoda Electric і запропонувала вищу ціну 507 тис. євро за тролейбус.

Тролейбуси на основі “Богдан Т701” повинні бути адаптовані до потреб чеського ринку, зокрема електрообладнання до них повинно бути поставлено чеською компанією Cegelec.

Прессекретар корпорації “Богдан” Сергій Красуля підтвердив інформацію про перемогу компанії в тендері, однак утримався від інших подробиць співробітництва до офіційного укладення договору, оскільки в цей час триває період оскарження.

Низькопідлоговий 12-метровий тролейбус “Богдан Т701” випускається на заводі в Луцьку з 2010 року, був розроблений з орієнтацією на європейський ринок. За інформацією корпорації, зараз тролейбуси “Богдан” – єдині з вироблених в Україні сертифіковані в ЄС.

Корпорація “Богдан” близько 10 років тому мала досвід співпраці з Cegelec і представляла спільний тролейбус мерії чеської Острави. Серед великих поставок продукції корпорації в ЄС — поставка у 2013 році спільно з польською Ursus 38 електробусів в Люблін.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають