9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Українсько-білоруський мотоцикл в японському стилі (фото, відео)

Дизайнери Артем Смирнов з Білорусії та Володимир Панченко з України розробили концептуальний мотоцикл в традиційному японському стилі.

Японський дизайн характеризується лаконічністю і простотою, будучи невід’ємною частиною культури країни з її мистецтвом орігамі і самурайським духом. Естетичні принципи Дзен проявляються в країні східного сонця буквально у всьому, але японські дизайнери під впливом європейських і американських трендів часом втрачають гармонію, характерну для японських речей. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Популярна Механіка.

Концепт Samurai покликаний нагадати, як повинен виглядати істинно японський мотоцикл. Дзен передбачає відсутність зайвих деталей і чисті форми, тому концептуальний байк нагадує складену з аркуша паперу фігурку орігамі. Рукоятки схожі на ручку традиційного японського меча – катани.

Всі настройки мотоцикла, включаючи регулювання висоти і положення сидіння і підніжок, здійснюються одним-єдиним контролером. У вигляді «Самурая» немає нічого зайвого: все механізми закриті аеродинамічними обтічниками, а панель приладів плоска. В якості опції до футуристично концептуального мотоциклу дизайнери пропонують не менш екстравагантну коляску.

Про силову установку спортбайка дизайнери нічого не повідомили, але відсутність вихлопних труб, ймовірно, натякає на електричний двигун.

Останні новини:

Зараз читають