9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Українські системи керування авіадвигунами встановлять на китайську та французьку авіатехніку

Системи управління авіаційними двигунами, що розробили на Харківському машинобудівному заводі «ФЕД», працюватимуть на китайських літаках і французьких супутниках.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Зазначається, що до Харкова прибули делегації з Китаю та Франції.

Китайська делегація прибула на завод, щоб закрити чотирирічний контракт, у межах якого харків’яни створили принципово нову систему керування авіаційними двигунами.

Відомо, що над новою розробкою спільно працювали фахівці кількох заводів і конструкторських бюро України.

Приймати роботу прибули головні конструктори чотирьох підприємств з чотирьох міст Китаю, а також представники державних структур країни. Результат їх повністю задовольнив.

Наголошується, що успішне виконання контракту говорить про те, що Харківська область здатна створювати конкурентоспроможний продукт.

blank

Французькі замовники цікавилися процесом роботи над системою охолодження для нового телекомунікаційного супутника, який розробляє Європейське космічне агентство.

Під час приймання делегацій пролунало, що завдання харківського ноу-хау – впоратися там, де до цього часу не справлялися традиційні методи охолодження.

Уже розробка показує високі технічні параметри. Якщо кінцевий продукт влаштує замовників, українські виробники зможуть брати участь у тривалій світовій виробничій програмі.

Останні новини:

Зараз читають