9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 11 Травня, 2021

Українські системи керування авіадвигунами встановлять на китайську та французьку авіатехніку

 • Системи управління авіаційними двигунами, що розробили на Харківському машинобудівному заводі «ФЕД», працюватимуть на китайських літаках і французьких супутниках.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Зазначається, що до Харкова прибули делегації з Китаю та Франції.

  Китайська делегація прибула на завод, щоб закрити чотирирічний контракт, у межах якого харків’яни створили принципово нову систему керування авіаційними двигунами.

  Відомо, що над новою розробкою спільно працювали фахівці кількох заводів і конструкторських бюро України.

  Приймати роботу прибули головні конструктори чотирьох підприємств з чотирьох міст Китаю, а також представники державних структур країни. Результат їх повністю задовольнив.

  Наголошується, що успішне виконання контракту говорить про те, що Харківська область здатна створювати конкурентоспроможний продукт.

  Французькі замовники цікавилися процесом роботи над системою охолодження для нового телекомунікаційного супутника, який розробляє Європейське космічне агентство.

  Під час приймання делегацій пролунало, що завдання харківського ноу-хау – впоратися там, де до цього часу не справлялися традиційні методи охолодження.

  Уже розробка показує високі технічні параметри. Якщо кінцевий продукт влаштує замовників, українські виробники зможуть брати участь у тривалій світовій виробничій програмі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  КБ «ЛУЧ» працює над розробкою зенітно-ракетного комплексу корабельного базування

  Державне київське КБ «ЛУЧ» здійснює науково-технічне супроводження ДКР «Корал» з розробки зенітного ракетного комплексу корабельного базування.

  «Антонов» пропонує відновити проєкт військово-транспортного літака Ан-70

  Підняти в небо літак Ан-70 – унікальну у своєму класі машину, що має значний внутрішній та експортний потенціал, закликав в.о. генерального директора...

  У Києві планують масштабну реконструкцію станції метро “Нивки”

  У Києві на станції метро "Нивки" планують провести масштабну реконструкцію за програмою доступності. Ремонтувати її будуть за прикладом станції "Святошин".

  “Авіалінії Антонова” перевезли партію гірничодобувного обладнання з Туреччини до країн Африки

  Авіакомпанія "Авіалінії Антонова" на літаках Ан-124 перевезла чотирнадцять одиниць гірничодобувного обладнання загальною вагою 216 тонн двома рейсами зі Стамбула (Туреччина) в Уаґадуґу...

  На трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють огорожі типу “Нью-Джерсі” (фото)

  На Миколаївщині, на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють бетонне парапетне огородження типу "Нью-Джерсі" висотою 90 сантиметрів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В запорізькому аеропорту встановили систему безконтактного скринінгу температури пасажирів

  У Міжнародному аеропорту Запоріжжя встановили інтелектуальну відеосистему безконтактного температурного скринінгу і визначення наявності або відсутності масок на обличчях пасажирів.

  Збройні сили випробували вітчизняні імітатори повітряної цілі Flying Target-1 (відео)

  Уперше у Збройних Силах України здійснено успішне випробування імітатора низьколітаючої повітряної цілі Flying Target-1.Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням...

  Порт “Південний” з початку року обробив майже п’ять мільйонів тонн вантажів

  З початку 2021 року перевалка госстівідора морський торговельний порт "Південний" склала 4,695 мільйона тонн вантажів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  За місяць завершаться випробування вітчизняних вертолітних лопатей

  На сьогодні на АТ «Мотор Січ» тривають державні льотні випробування українських композитних лопатей для гелікоптерів Мі-8 та...

  Укрзалізниця та Stadler підписали меморандум про локалізацію виробництва поїздів в Україні

  "Укрзалізниця" і Stadler CIS AG планують локалізувати в Україні виробництво пасажирського рухомого складу швейцарської компанії.

  Нацгвардія отримала третій гелікоптер Airbus Н225

  6 травня до столиці прибув третій вертоліт Airbus Н225, який поставлений Національній гвардії України в рамках розвитку...

  У Дніпрі пройшла перша з 2008 року збійка тунелів метрополітену (відео)

  У місті Дніпро 28 квітня будівельники метрополітену з'єднали два тунелі - між станціями "Театральна" та "Вокзальна".