9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

АТ «Українські енергетичні машини» виготовить гідроагрегати для Дністровської гідроакумуляційної станції за 8 млрд грн

Виготовлення гідроагрегатів для Дністровської гідроакумуляційної станції вартуватиме 8 млрд грн і розраховане на 6 років.

Про це на брифінгу сказав директор АТ «Українські енергетичні машини» (Харків) Віктор Суботін, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Згідно техзавдання, тих документів, які вже підготовані для обговорення у Верховній Раді, йдеться про 8 млрд грн на 6 років. Це контракт на 3 турбіни і 3 генератори. Це дуже великі кошти, які, безумовно, дадуть змогу працювати нашому об’єднаному підприємству стабільно та успішно», – сказав Суботін.

Він зазначив, що виготовлення п’ятого, шостого, сьомого агрегатів станції створить нові робочі місця на підприємстві.

«Як тільки ми підпишемо контракт на добудову Дністровської ГАЕС, будемо запрошувати людей на підприємство, будуть додаткові робочі місця», – сказав керівник.

За проєктом будівництва Дністровської ГАЕС, станція складатиметься із семи гідроагрегатів загальною потужністю 2 268 МВт в генераторному режимі та 2 947 МВт у насосному.

Після введення в експлуатацію усіх семи гідроагрегатів Дністровська ГАЕС стане найбільшою гідроакумуляційною станцією у Європі. За попереднім планом, завершити спорудження планується до 2028 року.

На сьогодні на замовлення Укргідроенерго вже розроблено проєкт будівництва третьої черги Дністровської ГАЕС у складі гідроагрегатів №5–7. Проєкт пройшов державну експертизу та отримав позитивний висновок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають