9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

«Українські енергетичні машини» відвантажили обладнання для залізорудного комбінату із Запоріжжя

У лютому АТ «Українські енергетичні машини» відвантажили резервний якір та запасні частини електродвигуна постійного струму для «Запорізького залізорудного комбінату».

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення пресслужби АТ «Українські енергетичні машини».

Підприємство провело капітальний ремонт резервного якоря електродвигуна постійного струму ПБК380/125-4,1 УХЛ4, який використовується для шахтного витягу руди.

На резервному якорі проведено комплекс ремонтних робіт: відновлення корпусу та валу якоря, виготовлення та заміна колектора, заміна обмотки якоря, виготовлення нових підшипників.

Фахівці підприємства також проведуть шеф-монтаж якоря та пусконалагоджувальні роботи.

Підприємство стало переможцем у конкурентній боротьбі з п’ятьма фірмами, запропонувавши замовнику провести модернізацію якоря із підвищенням потужності двигунів на 20% на старому фундаменті. Своєю чергою фірми-конкуренти виступали з пропозицією повної заміни якоря та встановленням його на новий фундамент.

Наразі «Укренергомашини» проводять переговори із “Запорізьким залізорудним комбінатом” щодо укладення нового контракту на модернізацію обладнання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають