9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

«Українські енергетичні машини» відвантажили обладнання для залізорудного комбінату із Запоріжжя

У лютому АТ «Українські енергетичні машини» відвантажили резервний якір та запасні частини електродвигуна постійного струму для «Запорізького залізорудного комбінату».

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення пресслужби АТ «Українські енергетичні машини».

Підприємство провело капітальний ремонт резервного якоря електродвигуна постійного струму ПБК380/125-4,1 УХЛ4, який використовується для шахтного витягу руди.

На резервному якорі проведено комплекс ремонтних робіт: відновлення корпусу та валу якоря, виготовлення та заміна колектора, заміна обмотки якоря, виготовлення нових підшипників.

Фахівці підприємства також проведуть шеф-монтаж якоря та пусконалагоджувальні роботи.

Підприємство стало переможцем у конкурентній боротьбі з п’ятьма фірмами, запропонувавши замовнику провести модернізацію якоря із підвищенням потужності двигунів на 20% на старому фундаменті. Своєю чергою фірми-конкуренти виступали з пропозицією повної заміни якоря та встановленням його на новий фундамент.

Наразі «Укренергомашини» проводять переговори із “Запорізьким залізорудним комбінатом” щодо укладення нового контракту на модернізацію обладнання.

Останні новини:

Зараз читають