9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Українська компанія виготовила для замовника евакуатор на базі вантажівки IVECO (фото)

Компанія “Спец-Ком-Сервіс” реалізувала проєкт із виробництва спеціального автомобіля. Черговим успішно виконаним замовленням став автомобіль для евакуації автотранспорту, який не може пересуватися самостійно через низку причин.

Виробник вже понад 10 років працює під брендом “POLYCAR” і виготовляє різні варіанти спеціальної техніки для різних сфер бізнесу, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу підприємства.

Виготовлений спецавтомобіль розрахований на перевезення практично будь-якого легкового автомобіля, оскільки дає змогу брати на борт вантаж до п’яти тонн. Тобто евакуатор впорається з перевезенням навіть повнорозмірного рамного позашляховика або пікапа.

Переданий клієнту автоевакуатор виконаний на базі шасі вантажного автомобіля IVECO. Згідно зі специфікацією конструкція евакуатора являє собою платформу з висувними трупами, тоді як завантаження і вивантаження автомобіля здійснюється за допомогою електричної лебідки. Традиційно для евакуаторів передбачено захист кабіни, петлі для кріплення, відкидний механізм стопів, а також бічний захист.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають