9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

Українська компанія вперше отримала криті вагони з ноу-хау для роботи в країнах з жарким кліматом

Українська компанія-оператор “Квадро Центр” вперше поповнила свій парк критими вагонами, що мають нововведення для експлуатації в країнах з жарким кліматом, зокрема, в Середній Азії

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Відмінною особливістю таких вагонів, в порівнянні з тими, що випускаються серійно, стало фарбування даху в білий колір.

Білий колір, як відомо, відбиває сонячні промені, а значить інновація, як відзначають в компанії, позитивно позначиться на якості та збереження вантажів у таких критих вагонах. В “Квадро Центр” поінформували, що мають намір використовувати вагони для перевезення продуктових і промислових вантажів в напрямку Середньої Азії.

Рухомий склад був придбаний у ПАТ “Дніпровагонмаш”. Вибір виробника був здійснений на підставі конструктивних і технологічних переваг вагона: посилена конструкція рами бічній і торцеві стіни, збільшений дверний отвір, гладка внутрішня поверхня даху.

“Дані криті вагони збільшують пропозицію на ринку нового рухомого складу, адаптованого під потреби країн з жарким кліматом. Одним з пріоритетів нашої компанії є пропозиція якісних вагонів для їх роботи з палетованими вантажами на обох поромних переправах в Чорному і Каспійському морях, країнах Закавказзя і Середньої Азії. Сьогодні ми застосовуємо нову для України практику фарбування даху вагонів в білий колір, що відбиває сонячні промені. У той же час ми відкриті до обговорення питань побудови критих вагонів з особливыстю кріплення вантажів, теплоізоляції, інновацій по збереженню вантажів”, – заявив в зв’язку з цим Олександр Ткачук, СЕО” Квадро Центр “.

При цьому в компанії відзначають, що тривалий термін служби вагона (32 роки), стан інфраструктури, а також часто слабка комунікація вантажовласників з операторами рухомого складу не сприяють швидким застосуванням інновацій в сфері вагонобудування. У зв’язку з цим компанія одним з пріоритетів в даній роботі бачить тісну співпрацю з вагонобудівними заводами, які мають досвід проектування і будівництва вагонів.

“Нам було цікаво брати участь у спільній роботі з компанією “Квадро Центр” по налагодженню виробництва критих вагонів на потужностях нашого заводу з покриттям рухомого складу виходячи з температурних режимів країн-операторів вагонів. Для нас це є хорошим досвідом зворотного зв’язку з боку користувачів рухомого складу”, – зазначив, в свою чергу, генеральний директор ПАТ “Дніпровагонмаш” О. Корнецкій.

Останні новини:

Зараз читають