9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Українська компанія Corum Group постачатиме гірничодобувне обладнання для польської видобувної компанії

Українська компанія Corum Group поставить обладнання для однієї з провідних польських видобувних компаній – Polska Grupa Gornicza. Це відкриває перед українськими машинобудівниками нові можливості по інтеграції в польський ринок.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ШоТам.

Як повідомляє прес-служба компанії, це перший для Corum великий контракт на поставку очисного обладнання на польський ринок. Йдеться про 140 секцій механізованого кріплення для шахти. На місцевих шахтах використовуються аналогічні кріплення польського виробництва, проте в PGG вирішили довірити виготовлення цього складного виду шахтного устаткування саме Corum.

Цей ринок є для нас одним з найбільш привабливих в світлі реорганізації вугільної галузі Польщі, – зазначають у компанії. – Це – показник високої довіри до роботи нашої компанії. У тендері PGG на поставку 140 секцій механізованого кріплення для шахти Sośnica ми конкурували з трьома провідними польськими машинобудівними компаніями і здобули перемогу, запропонувавши оптимальне співвідношення ціна – якість.

Polska Grupa Gornicza – найбільша гірничодобувна компанія в Європі і найбільший виробник кам’яного вугілля в ЄС. Щорічно PGG видобуває 32 млн тонн сировини, яке йде головним чином для забезпечення потреб енергетичного сектору та роздрібного споживача.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають