9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Україна запропонує Китаю локалізацію виробництва електровозів

 • Україна має намір запропонувати Китаю виробництво електровозів з максимально можливою локалізацією на своїй території.

  Як передає кореспондент “Інтерфакс-Україна”, про це повідомив заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань на прес-конференції, присвяченій підсумкам візиту української делегації до Китайської Народної Республіки, в Києві в п’ятницю.

  “Китайські фахівці приїдуть в червні з візитом до нас в “Укрзалізницю” щоб виробити механізм аудиту та інвестицій щодо електровозів, нададуть тестовий електровоз”, – сказав він, відповідаючи на запитання агентства “Інтерфакс-Україна“.

  Розповідаючи про тестування локомотива корпорації General Electric, В. Довгань повідомив про створення спільної проектної групи GE, “Укрзалізниці” та Мінінфраструктури України: є план протягом року вийти на інвестиційний проект.

  “У чому проблема проекту? У тому, що у них є виробництво в СНД, в Казахстані, і нам складно було конкурувати. Вони готові нам їх продавати і теоретично ми, може, готові були б їх купувати, але політика прем’єра і уряду в тому, що потрібно максимально локалізувати виробництво. Такий же шлях ми пропонуємо і китайцям – створити проектну команду на місці в Києві, відпрацювати питання. Є підтримка з нашого боку, з боку УЗ, заводи всі вже бачили, потрібно взяти і зробити”, – констатував заступник міністра.

  Раніше повідомлялося, що американська компанія General Electric Transportation зацікавлена інвестувати в Україну, зокрема в модернізацію рухомого складу української залізниці.

  До цього General Electric 21 липня 2016 року підписала меморандуми про співпрацю з державним підприємством “Антонов” і “Укрзалізниця”.

  Корпорація і “Укрзалізниця”, зокрема, підписали меморандум про розширення співпраці у сфері розвитку та модернізації парку дизельних локомотивів ПАТ на базі технологій GE. Він охоплює широкий спектр застосування технологій американської корпорації для забезпечення зростаючих потреб країни в транспортній інфраструктурі, враховує досвід реалізації аналогічних проектів GE у світі.

  Сторони тоді домовилися проаналізувати можливість модернізації та подальшого обслуговування дизельних локомотивів “Укрзалізниці” для збільшення терміну служби, підвищення ефективності та екологічності парку компанії.

  Пізніше GE надала “Укрзалізниці” для випробувань вантажний дизельний локомотив мережі ТЕ33А.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Уряд заборонив ввезення залізничних коліс та колісних осей з Росії

  Кабінет міністрів України заборонив ввезення на митну територію нашої держави залізничних коліс і колісних осей з Російської...

  “Львівський бронетанковий завод” модернізував партію танків Т-64 та Т-72 для української армії (фото)

  Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", передало підрозділам Збройних сил України...

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної...