9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

Україна оновлює застарілий парк радянських пожежних автомобілів (фото)

З початку року нові пожежно-рятувальні автомобілі отримали 14 областей України

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Нова країна.

В рамках реформи в сфері цивільного захисту Урядом України на придбання пожежно-рятувальної та спеціальної техніки виділені 740 800 000 гривень.

Документ, в який покладена реформа цивільного захисту, містить конкретні завдання та заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в мирний час та в особливий період.

Крім того, реалізація зазначеного Плану забезпечить підвищення готовності функціональних та територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту, зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та підвищення рівня захисту населення і територій шляхом визначення центральним і місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям конкретних завдань і заходів у сфері цивільного захисту на 2018 рік.

Необхідно зазначити, що фінансування заходів здійснюватиметься в межах бюджетних коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах на 2018 рік, та не потребує додаткових матеріальних та інших витрат.

ДжерелоНова країна

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають