9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Україна не підпише контракт на нові локомотиви Alstom без локалізації 35% – Шмигаль

Постачання локомотивів Alstom для АТ “Укрзалізниця” можливе тільки в разі дотримання французькою стороною раніше досягнутих домовленостей про локалізацію їх виробництва в Україні на рівні 35%.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, виступаючи у Верховній Раді, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За його словами, затверджена українсько-французька міжурядова угода є рамковою і підписана без дотримання раніше озвучених домовленостей по локалізації виробництва локомотивів Alstom в Україні на рівні 35%.

“Звичайно, ніяких комерційних договорів, підписаних на інших умовах профільним міністром – не буде”, – заявив глава уряду, відповідаючи на запитання заступника комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитра Кисилевського.

Кисилевський у своєму зверненні до прем’єра висловив стурбованість наміром французької сторони уникнути виконання раніше досягнутих домовленостей по локалізації виробництва локомотивів Alstom в Україні на рівні 35%.

blank
Електровоз Alstom Prima M4. Фото: railcolornews.com

Нагадаємо, 13 травня 2021 року Україна і Франція підписали міжурядову угоду про офіційну підтримку оновлення парку вантажних електричних локомотивів АТ “Укрзалізниця”. В рамках угоди передбачається постачання 130 вантажних електровозів концерну Alstom.

При цьому в ході попередніх переговорів з представниками Alstom була досягнута домовленість, відповідно до якої не менше 35% комплектуючих для цих електровозів повинні виготовлятися на українських підприємствах залізничного машинобудування.

Пізніше Alstom заявив, що перші 10 електровозів будуть повністю виготовлені у Франції й тільки починаючи з 11-го електровоза у виробничому ланцюжку будуть долучені українські підприємства. Крім того, представники концерну висловили намір досягти рівня локалізації в 35% не шляхом самого виробництва локомотивів, а внаслідок їх подальшого ремонтного обслуговування.

На думку Кисилевського, таким чином Alstom намагається зшахраювати в питанні локалізації локомотивів в Україні.

“Спроба обдурити свого покупця – сумнівний початок співпраці”, – підкреслив заступник голови комітету ВР з питань економічного розвитку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають